« Wróć do Aktualności

Kim jesteśmy?

Czym się zajmujemy, kto u nas jest i jak do nas wstąpić?

Niezależnie od stopnia zaawansowania regularny trening podstawowych technik strzeleckich jest niezbędny.

Początkującym pomaga nabrać dobrych nawyków a zaawansowanym wyeliminować (bądź nie nabrać) złe nawyki które mogą się pojawić przy częstym strzelaniu z nieszablonowych postaw np. podczas strzelań sytuacyjnych.

Regularnie odwiedzamy #coltwroclaw i ćwiczymy strzelanie statyczne doskonaląc techniki precyzyjne, czy np. zmiany magazynka, czy też poprawiając regulacje ustawień oporządzenia. Natomiast strzelanie sytuacyjne i dynamiczne oraz zajęcia programowe realizujemy na strzelnicy #jksur

Swój poziom podnosimy również regularnie uczestnicząc w zawodach, oraz organizując comiesięczne zawody wewnętrzne tak by móc sprawdzić samych siebie oraz porównać z innymi oganizacjami.

Oprócz strzelania główny nacisk kładziemy na taktykę, ratownictwo, terenoznawstwo, ale też wspinaczkę czy techniki linowe realizowane najczęściej we #Wrocław

Uwieńczeniem są coroczne nasze zawody #TacticalShooter na których możemy poddać się próbie wytrzymałości psychicznej, fizycznej, sprawdzić umiejętności strzeleckie, ratownicze, wspinaczkowe, linowe z terenoznawstwa i taktyki. Do tych zawodów nie każdy się kwalifikuje.

Szkolenia i trening to nie wszystko. Realizujemy również akcje przy współpracy z innymi służbami, oraz samodzielnie realizując akcje np ratownicze czy niedawno jeszcze na Ukrainie, oraz udzielając się społecznie np organizując darmowe szkolenia dla służb czy dzieciaków.

Chcesz to wszystko regularnie realizować, napisz lub zadzwoń, wyjaśnimy jak do nas wstąpić. W naszych szeregach są zarówno rezerwiści jak i aktywni żołnierze czy policjanci. Każdy wnosi coś od siebie bo każde służby mają wypracowe swoje techniki charakterystyczne dla ich środowiska pracy.

Jesteś cywilem? Droga do pełnych szkoleń nie jest całkowicie zamknięta. Wpadnij wpierw na zajęcia programowe, zobaczymy jak działasz i kim jesteś i będziemy działać dalej 😉

#sda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *